۰
هفت مسیر تاثیر گذار برای پر رونق کردن کسب و کار

پیشرفت کردن و توسعه دادن کسب و کار، کار آسونی نیست، باید براش سخت تلاش کنی، بی‌خوابی بکشی و خلاصه همه‌ی وقت و انرژیت رو باید بذاری. اما این بلاگ می‌خواد به تو اینو بگه که تو از پسش برمیای و می‌تونی به راحتی کسب و کار دیجیتالیت رو توسعه بدی، تو توو این راه باید چندتا نکته بدونی و یه سیستمی که در هر مرحله راهنماییت کنه تا راه درست رو پیش بری، اول نکات رو بخون، نگران سیستم هم نباش، من در آخر اونو تمام و کمال در اختیار تو می‌ذارم.

 

 

 

1. جذب مشتری بیشتر

یکی از راه‌های توسعه بخشیدن به کسب و کار، افزایش تعداد مشتریان واقعیه. اینطوری چشم‌انداز بهتری از آینده کسب و کار خودتون خواهید داشت. برای مثال اگر 5تا از 10تا چشم‌اندازی که درنظر گرفتید، به نتیجه رسید و تعداد خریداران از 10 تا 15 نفر بیشتر شد، بنابراین می‌تونید بگید که 50 درصد سود کرده‌اید.

2. تعیین چشم‌انداز براساس نیاز خریداران

برای توسعه‌ی کسب‌وکار می‌تونید چشم‌اندازهای خودتون رو افزایش بدید، اما این چشم‌اندازها باید در راستای نیاز خریداران باشند تا به کسب‌وکار شما جذب بشن. این‌طوری درصد فروشتون روز‌به‌روز افزایش پیدا می‌کنه. اگر بتونید نرخ فروشتون رو از 10 درصد به 15 درصد افزایش بدید، این‌طوری سودی که به دست میارید، دوبرابر میشه.

پس تو این راه باید مهارت‌های فروشتون رو بالا ببرید و از روش‌های خلاقانه در چشم‌اندازهای خودتون استفاده کنید تا این چشم‌اندازها و روش‌ها به مرور به پول تبدیل بشه.

3. چالش‌های خودتون رو شناسایی کنید

نقاط ضعف و چالش‌های پروسه‌ی فروش را شناسایی کنید و آن‌ها را یکی یکی از بین ببرید. با برطرف کردن تدریجی این مشکلات، نرخ فروش بالا رفته و درنتیجه در سود سالانه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

انگیزه برای رسیدن به نرخ فروش بالا ممکن است با مشکلاتی همراه باشد که شما را از حرکت بازدارد، اما باید بدانید که داشتن انگیزه برای توسعه‌ی کسب‌وکار بسیار حیاتی است.

بهتر است توانایی حل مسئله و مشکل را در خود و تیم فروش خود بالا ببرید، زیرا تنها عامل تعیین کننده برای بهبود کسب و کار همین است!

4. نرخ فروش را بالا ببرید

کسب‌وکار خود را با بالا بردن تعداد فروش‌های شخصی، توسعه دهید. با افزایش حداقل 10 درصد در آمار فروش، سود شما نیز به همین اندازه افزایش می‌یابد. میزان فروش شما در افزایش سود سالانه تاثیر زیادی دارد، بنابراین باید به دنبال راهی برای جذب مشتریان خود و دائمی کردن آن‌ها باشید.

5. حاشیه سود خود را افزایش دهید

حاشیه سود نسبتی است که به وسیله‌ آن می‌توان سودآوری هر ریال از فروش را محاسبه کرد. با پیگیری منظم و هوشمندانه راه‌هایی برای افزایش قیمت یا کاهش هزینه محصول، بدون کاهش کیفت، می‌توان سود را در هر فروش افزایش داد.

با افزایش هر یک هزار تومان در قیمت محصول، می‌توانید این افزایش قیمت پله‌ای را حفظ کرده و درنتیجه سود خود را افزایش دهید.

6. هوشمندانه صرفه‌‌جویی کنید

هزینه‌های جانبی جذب هر مشتری را کاهش دهید، بدین ترتیب می‌توانید در مخارج کسب‌وکار خود صرفه‌جویی کنید. از دیگر راه‌های صرفه‌جویی، پیدا کردن راه‌های خلاقانه برای جذب مشتری است تا با کم‌ترین هزینه، تبلیغاتی پربازده داشته باشید و مشتریان خود را افزایش دهید. این کا رسود سالانه را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

7. ارتباط با مشتری را حفظ کنید

همواره به دنبال راهی صحیح برای حفظ ارتباط با مشتریان خود باشید تا مشتریان فعلی خود را حفظ و بتوانید مشتریان جدید خود را جذب کنید. همچنین ارتباط با مشتری باید به یکی از چشم‌اندازان مهم شما تبدیل شود. ایجاد یک سیستم ثابت برای برقراری ارتباطی صحیح با مشتریان، تاثیر قابل ملاحظه‌ای در افزایش فروش و توسعه کسب‌وکار شما دارد.

کلام شما ابزاری ضروری در توسعه کسب‌وکار است که به هیچ‌ عنوان نباید آن را نادیده گرفت.

 

بسیار عالی ، حالا که به پایان این بلاگ رسیدید و اون رو تا پایان مطالعه کردید یعنی رسیدن به موفقیت در کسب و کارتون براتون مهم بوده ، این مسیر هایی که مطالعه کردید بسیار مهم هست ولی کافی نیست ، باید توجه داشته باشید که رسیدن به موفقیت در یک کسب وکار مستلزم پیروی از یک سیستم اثبات شده هست ؛ شما با استفاده از سیستم پول سازی پلاتین mr.moghimi تمامی مسیر موفقیت در یک کسب وکار را تجربه خواهید کرد.